דלג לתוכן העמוד

עמית ישראל עיצוב

עמית בעל נסיון עשיר בתכנון ועיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים תוך תכנון פרטים ייחודיים לחללים אלו. בעיצוביו משלב חוש אסתטי וראייה מרחבית, לצד ידע נרחב בעיצוב מוצרים וחללים, דבר המאפשר לו לתכנן ולעצב חללים אסתטיים תוך התייחסות פונקציונאלית לצרכי הלקוח.

עיצוב פנים פרטי - הגדרת השפה העיצובית נקבעת ביחד עם הלקוחות ובהתאם לסגנון העיצובי המבוקש.מכאן נעשה תכנון המותאם לצרכים של הלקוחות, תוך שימוש בסקיצות והדמיות לצורך המחשה.הליווי שלנו מתבצע לכל אורך התהליך עד להשלמתו של הפרויקט, עד הפרט האחרון. מתוך אמונה שעיצוב טוב חייב לעמוד בתקציב הלקוח וברצונותיו על מנת לייצר חוויה אחרת.

עיצוב חללים מסחריים - אנחנו מלווים תהליך שלם משלב חוזה הרכישה או ההשכרה של הנכס המיועד, דרך הבנת הצרכים של המקום, רצונות היזם, זיהוי והבחנת קהל היעד, דרך בניית פרוגרמה רעיונית ייעודית יחד עם פרוגרמה תכנונית, הפקת סקיצות לחלל ולחלוקה שלו, הגדרת פונקציות, עיצוב והתאמת מוצרים לחלל, בחירת חומרים, צבעים וטקסטורות בשילוב אלמנטים גרפיים או פרסומיים במידת הצורך, התייחסות לשילוט פנימי וחיצוני, הכנת תכניות שונות לעיון ולביצוע של החלל וכלל הפרטים שבו על ידי בעלי מקצוע שונים. ליווי בביצוע, פיקוח עליון על בעלי המקצוע השונים עד לשלב הפעלת העסק.


שעות פתיחה

09:00 עד 18:00