דלג לתוכן העמוד

SMARTLATION

https://www.smartlation.com/

<body dir="rtl">

בסמארטלשיין יש רק יתרונות

translation marketplace

שוק מקוון של תרגום

Smartlation מציעה לראשונה שוק מקוון של תרגום מקצועי ואנושי יחיד מסוגו, ב-Smartlation רשומים מעל 15,000 מתרגמים וסוכנויות תרגום מסביב לעולם, עם למעלה מ-150 צמדי שפות ועשרות התמחויות. כולם מציעים באמצעותנו, שירותי תרגום ישירות ללקוח הסופי.

Legal translation services

תרגום כל קובץ בקלות

עכשיו אפשר בקלות, 24/7 להעלות כל קובץ לרבות קבצי טקסט, תמונות, קבצי PDF ואפילו מסמכים סרוקים ומסמכים בכתב יד, ולקבל תוך דקות הצעת מחיר סופית מאלפי מתרגמים אנושיים ומקצועיים. התהליך מהיר ופשוט, התשלום מאובטח ומועבר למתרגם רק לאחר אישור איכות התרגום.

Translate tourism content

חופש בחירה

רק ב-Smartlation אתם מחליטים מי ספק התרגום המתאים לכם ביותר, אתם יכולים לשלוט על מועד האספקה, להוסיף הגהה וליצור, דרך האתר, קשר עם המתרגם. המחיר הוגן וסופי!

military translation

הפרטיות שלך חשובה לנו

אתר Smartlation מאובטח ברמה גבוהה ופועל ללא מגע יד אדם, אף אחד לא רואה את הקובץ שלכם למעט המתרגמים שבחרתם, הראשון שמאשר את העבודה "נועל" את המערכת ורק הוא יכול להוריד את הקובץ לעבודה. לכו תדעו כמה אנשים מורידים את הקובץ האישי שלכם כשאתם שולחים מייל לחברת תרגום.
כל המתרגמים חתומים על הסכם סודיות להבטחת מידע ופרטיות, כי חשוב לנו להבטיח את הפרטיות שלכם.

Software localization

פיתוח ללא הפסקה למענך

בלב המערכת נמצא אלגוריתם לומד, שפותח בלעדית על ידי Smartlation, ומאפשר התאמה מדויקת בין הקובץ שלכם למתרגמים מתאימים, יכולת הניתוח של האלגוריתם מאפשרת, כבר במועד העלאת הקובץ, לקבל מראש מחיר סופי לתרגום.

easy translation

לחסוך זמן, לחץ וכסף

אין ספק, שוק מקוון לתרגום נותן לכם את הערך הטוב ביותר, ומאפשר לאתר, בקלות רבה, מתרגמים מקצועיים על פי הצרכים הספציפיים שלכם. האלגוריתם שלנו בודק אפילו את אזור הזמן של המתרגמים הזמינים, על מנת להציע לכם רשימה מדוייקת של מתרגמים מתאימים וזמינים, כך תקבלו שירותי תרגום מהירים ולא על חשבון האיכות.

</body>


שעות פתיחה

24 שעות