דלג לתוכן העמוד

אטיאס ושות' - עורכי דין ונוטריון

משרדנו הינו בעל מיומנות וניסיון רב בליווי פרויקטי נדל"ן מסוגים שונים. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי העסקה, החל משלב המו"מ דרך ההתנהלות מול הגורמים המממנים, רשויות התכנון והבניה ועריכת המסמכים השונים ועד השלמת הפרויקט.

שירותינו כוללים בין היתר עסקאות רכישת / מכירת דירה מיד שנייה, רכישת דירה מקבלן, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, רישום ותיקון צווי בתים משותפים, רכישת / מכירת נכסים מסחריים, ייעוץ מיסוי מקרקעין, ליקויי בניה עוד.
משרדנו מלווה ומייעץ לבעלי קרקעות ונכסים אחרים בהיבטים המשפטיים, עסקיים ומיסויים ולוקח חלק בעסקאות מקרקעין מורכבות באזור המרכז - תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון ואזור השרון - הרצליה, נתניה, חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה כרכור, קיסריה, חריש, בנימינה ועוד

מחלקת המסחרית

המחלקה מסחרית מספקת ללקוחותינו את כל הצרכים המשפטיים השוטפים, העסקיים והאסטרטגיים ותומכת את פעילותם המסחרית היום יומית וזאת תוך עבודה צמודה עם הלקוח ומנהליו במטרה להבין את הסביבה העסקית והפעילות המקצועית כל זאת על מנת להעניק שירות משפטית, יעיל ומותאם אישית ללקוח.

מחלקת גבייה והוצאה לפועל

מחלקת גבייה משפטית המעניקה שירותי גביה והוצאה לפועל לחברות רבות, באמצעות צוות מקצועי המורכב מעורכי דין וממעטפת אדמיניסטרטיבית אנו מעניקים ללקוחותינו שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ושקיפות מלאה כל זאת בתיאום הרמוני עם הלקוח.

מחלקת דיני ההגירה

מחלקת דיני ההגירה של משרדנו מלווה את לקוחותיה – חברות המעסיקות עובדים זרים או הזקוקות סיוע משפטי בהליכי רילוקיישן לישראל של מומחים זרים – הנפקת אשרות עבודה למומחים זרים. בין לקוחותינו חברות בנייה, חברות היי-טק, רשתות מזון ומסעדות, חברות תעשייה ועוד.


שעות פתיחה

א'-ה' 9:00-19:00