דלג לתוכן העמוד

Beat Master

ה”אני מאמין” שלנו

“תעשיית המוזיקה האלקטרונית משתנה ללא הרף, ולכן אנו מאמינים כי הדרך היחידה להיכנס ולהצליח בתחום היא ללמוד מתקליטנים, יוצרים ומפיקים פעילים שחיים, עובדים ונושמים את התעשייה. בדיוק מסיבה זו  כל  סגל ההוראה שלנו  מורכב אומנים, יוצרים ותקליטנים מהשורה הראשונה בתעשיית המוזיקה האלקטרונית הישראלית, כולם בעלי ניסיון בינ”ל.”

במהלך השנה אנו עורכים סדנאות אמן מיטב האומנים האלקטרוניים מהארץ ומחו”ל. סביבת הלימודים בה מתקיים מפגש קבוע עם אומנים, בעלי לייבילים ואמרגנים מהתעשייה מאפשר לתלמידים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם אותם גורמים ולהיעזר בהם בהמשך דרכם המקצועית.

“אנו מאמינים בפוטנציאל העצום הטמון בכל תלמיד המגיע אלינו, ולכן הלימוד באקדמיה נעשה בכתות קטנות- עד עשרה תלמידים, כאשר כל תלמיד עובד ומקבל מענה על הפרויקט האישי שלו. בסיום הקורס או המסלול, אנו נפגשים עם כל תלמיד ותלמיד על מנת ולסייע לו בהמשך דרכו המקצועית-  מהשגת הנחות לציוד  DJ ואולפן בו הוא מעוניין, ועד שליחת הקטעים שלו ללייבלים ולמפיקים בארץ ובחו”ל.
מה שמנחה אותנו, היא האהבה האמיתית שלנו לתחום ולתלמידים, ולכן לא מפתיע שחלק ניכר מהבוגרים שלנו מנגנים על הבמות הגדולות בישראל ומשחררים מוזיקה בשלל לייבלים מובילים’.  


שעות פתיחה

24/7