דלג לתוכן העמוד

קווים הפקות דפוס בע"מ

חברת קווים הפקות פועלת בתחום הפקות דפוס לעסקים מעל 25 שנה וממשיכה להתפתח ולגדול יחד עם הענף. פיתחנו התמחות מיוחדת בתחום הפקת צ'קים מעוצבים ושיקים ממוחשבים. בנוסף פיתחנו תוכנה להדפסת צ'קים וניהול תזרים, "שיק-צ'ק" תוכנה אשר מסייעת ללקוחותינו לנהל את הוצאותיהם ביתר קלות.

הדפסת צ'קים לעסקים הוא תחום שיש בו חשיבות גבוהה לדיוק ולעבודה מקצועית ואין בו מקום לטעויות כיוון שמדובר בהפקת דפוס מורכבת כדי לעמוד בתנאים של הבנקים ושל בנק ישראל. בכדי לשמור על בטיחות ואיכות גבוהה. הפקות הדפוס בחברתנו מופקות על נייר שביט בטחוני אשר מגיב לחומרים כימיים ומונע זיוף. אנו משתמשים בצבעים בטחונים ובמכונת דפוס שבאמצעותה ניתן להדפיס ברזולוציה גבוהה ולספק הגנה מקסימלית והטעיות גרפיות למניעת זיופים. כחלק מאמצעי הבטיחות אנו מציעים ללקוחותינו להפיק צ'קים עם הטבעה ייחודית של לוגו חברתכם. בעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות בהפקת צ'קים איכותיים הן כערוץ נוסף לשיווק ומיתוג החברה והן כאמצעי לשלוט על הוצאות החברה. 

אנו מעמידים את הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום הפקות הדפוס לרשות הלקוח ויחד איתו מחליטים על סוג עבודות הדפוס יוכלו לקדם ולמתג את העסק שלו. אנו מתקדמים יחד עם ההתפתחות במימד הדיגטלי ומבצעים גם הפקות של שליחת דיוור עם מידע משתנה באופן דיגיטלי, שוברי תשלום, חשבוניות מתאגידים ומועצות וכו'. יש חשיבות רבה לקשר ישיר עם לקוחות בכל חברה או עסק אם זה באמצעות דיוור ישיר או פרסום מבצעים שונים על גבי ברושורים. המומחיות שפיתחנו בתחום הפקת השיקים מנותבת גם לפרויקטים דומים כמו למשל ייצור של מעטפיות לשיווק ישיר למטרת פרסום, בקשות תשלום כמו למשל תשלומי ארנונה, מים ועוד. חברתנו נותנת שירות לבעלי עסקים מכל חלקי הארץ.


שעות פתיחה

יום א' - ה' 8:00–17:00 שישי-שבת סגור