דלג לתוכן העמוד

קייטרינג יהלום

קייטרינג לאירועים, טעים במיוחד למהדרין. מערך משלוחים של אוכל מוכן לשבתות ואירועים, ומפיקים אירועים בכל רחבי הארץ עד 1000 איש. 

אצלנו תוכלו להזמין אוכל מוכן מומלץ לאירועים, החל מ-30 מנות עד 1000 מנות. לאירועים, שבתות, או מוסדות, כולל שירות משלוחים לכל הארץ. אנו גאים באיכות ובשירות יוצאי דופן, ומציעים לכם להצטרף ללקוחותינו הנלהבים.

למה הלקוחות ממליצים על קייטרינג יהלום להזמנת אוכל מוכן?

האוכל שלנו טעים (הלקוחות מפרגנים בחום), מגיע אליכם בשפע ובאהבה, בצורה נקייה ואסתטית. כך שיהיה לכם כיף לקבל את המשלוח, להתגרות מהריחות, לחמם את המגשים, להגיש ולהתפנק כמו על אוכל של אמא.. אתם מוזמנים להתקשר אלינו כבר עכשיו, 052-7606-103. תרגישו בנוח להתייעץ, לשאול, לברר. אנחנו נהנים לשוחח אתכם.

מוקד הפעילות שלנו היא קייטרינג לאירועים מהדרין. אנו מתמחים בהפקת אירועים בהתאמה מושלמת לרצון הלקוח, כולל פתרונות חדשניים, ומובילים מהפכת שירות במחירים מנצחים, וזו הסיבה שהלקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב.

השירות, האיכות, הטעם, העיצוב והיחס לפרטים הקטנים, הפכו את קייטרינג יהלום לאחת מחברות הקייטרינג המובילות בקייטרינג לאירועים מהדרין. ההקפדה על כשרות גלאט למהדרין של הבד"צ, בשילוב ההקפדה על איכות בלתי מתפשרת, עיצוב ברמה גבוהה יאפשרו לכם לחגוג אירוע פשוט מושלם.