דלג לתוכן העמוד

ברית יצחק

הורים יקרים שלום רב!

שמי יצחק ממן, מוהל רפואי, נשוי לרות (אחות במחלקת ילדים), ויש לנו שלשה ילדים מתוקים. בזמני הפנוי (כשאני לא בברית) אני לומד בישיבה.

תמיד אהבתי את מצוות ברית המילה (כנראה אני מזל מאדים, מסכת שבת קנו ע”א). אבל חשבתי שזה יסתכם בזה שאני אעשה את הבריתות לבנים שלי. אך כשגדלתי וראיתי כמה סבל מיותר נגרם להורים ותינוקים בתהליך ברית מילה שלא נעשה כמו שצריך (הן מבחינה מקצועית, הן מבחינת כאב מיותר לתינוק, הן מבחינת אירוע הברית, הן מהיחס הלא טוב שההורים מקבלים, הן מדברים פשוטים שלא הוסברו להורים וכו’ וכו’…) גמלתי בליבי לעזור לעם היקר שלנו להפוך תהליך זה לעוד אירוע משמח בלי חששות ופחדים. אני משתדל מאוד לתת את כל כולי להורים ולתינוק. אם בשאלות, אם בהסברים, אם בבדיקות, ואם בשמחה ושירים. זו השקעה קטנה מצידי – ועזרה גדולה לצד השני. אני מתמלא שמחה כשאני רואה שאני מצליח להרגיע ולשמח את ההורים. זו מצוה ע-נ-ק-י-ת ואני מרגיש את זה היטב באנרגיות שאני מקבל כל פעם שאני הולך לעשות ברית.

את מקצוע המילה למדתי אצל מספר מוהלים מומחים, כדי ללמוד כמה שיטות וכמה דרכים בכל דבר ודבר. אף פעם אין אצל אחד את כל החכמה. העמקתי ולמדתי בעצמי הרבה ידע רפואי ואנטומי בכל הקשור למילה , וכן ברפואת חירום. ביצעתי בריתות מסובכות בהצלחה רבה. אני משתמש בחומרי הרגעה חבישה וריפוי הטובים בעולם, תוך הקפדה על סטריליזיה המחמירה ביותר. יש מאחורי הרבה בריתות וניסיון רב. ובגלל שיטה ייחודית שפיתחתי במהלך השנים אתם תראו שתהליך הברית לוקח מספר שניות ועם מינימום כאב. אני מקפיד על זמינות 24/7, והכל במסירות ובשמחה. וכמובן – הכל על פי תורתנו הקדושה!!!

“מילה שלי – התינוק שלכם בידיים טובות”


שעות פתיחה

24/7