דלג לתוכן העמוד

מריאנה שטיינברג

עורכת הדין מריאנה שטיינברג-אלחיאני  הינה בעלת השכלה רחבה במגוון תחומים, בוגרת תואר ראשון  (LL.B)  במשפטים ,  תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול (BA ) וכן בעלת רישיון סוכנת ביטוח בענפי רכוש וחיים. עוה"ד שטיינברג חברה בלשכת עורכי הדין ופועלת כעורכת דין ומגשרת. 

עוה"ד שטיינברג משלבת בעבודתה ידע רב וניסיון עשיר אותו היא מביאה מתחומי העיסוק השונים בהם עסקה כמנהלת החטיבה העסקית בסוכנות הביטוח המשפחתית, ביטוחים עסקיים בדגש על אחריות מקצועית של בעלי מקצועות חופשיים, ענף ביטוח וחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) הכולל עיסוק והכרה מעמיקה עם צווי ההרחבה השונים. 

עוה"ד שטיינברג מאמינה כי לכל לקוח מגיע יחס אישי המותאם לצרכיו ככפפה ליד. בהתבסס על ניסיון שנצבר משך שנים רבות בתחום הפיננסים והביטוח בדגש על התחום המסחרי, דבר המאפשר לעוה"ד שטיינברג ראייה רחבה תוך שימת לב ייחודית לפרטים הקטנים והמשמעותיים של כל מקרה ומקרה ולמצוא פתרונות ומתן מענה מדויק ומקצועי ללקוחות המשרד.

בנוסף, עוה"ד שטיינברג משמשת כיו"ר ועדת חינוך יישובית בקיבוץ מצובה (בהתנדבות), מסייעת לקהילה ומשמשת כיועצת משפטית לעמותת "אהבת חינם"  (בהתנדבות), העוסקת בחיזוק והעצמת ילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי וכן ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בנוסף, עוה"ד שטיינברג פעילה (בהתנדבות) בסיוע למשפחות שידם אינה משגת, במימוש זכויות לילדים עם לקויות שמיעה בתחום הנגישות,.

הידע המקצועי הרב שרכשה עוה"ד שטיינברג במשך 17 שנות עבודתה והכשרתה בתחום הביטוח, יחד עם היכרות אישית ומעמיקה עם אנשי המקצוע בתוך חברות הביטוח, הכרת הנהלים ושיטות העבודה במחלקות השונות של חברות הביטוח, מספקים יחד חבילה מנצחת המביאה תוצאות מרשימות ללקוחות המשרד.

כל אלו מהווים ערך מוסף אמיתי אשר מאפשר למשרד לבחון כל מקרה באופן הרחב ביותר ומתן מענה מקצועי ומדויק עבור לקוחות המשרד.