דלג לתוכן העמוד

פרו דסק סחר בינלאומי בע"מ

מחסני כלי עבודה - מותגים בייבוא מקביל

חברת “מחסני כלי עבודה” מצטרפת אל הטרנד הלוהט של יבוא מקביל ומייבאת לארץ מותגי כלי עבודה במחירים זולים עד עשרות אחוזים ממחירם בארץ.

אמיר אשבל, מבעלי החברה צבר ניסיון רב שנים והיכרות אישית עם היבואנים והסוחרים המובילים בתחום כלי העבודה בארץ. ביחד עם קבוצת אנשי עסקים מובילים הוא החליט לייבא, לממש את מהפכת המחירים ולהוזיל את מחירי השוק במותגים המובילים והמבוקשים ביותר בענף.

כל הספקים שאתם חתמה החברה חוזים ארוכי טווח אמינים, מקצועיים ועומדים במוקדים העולמיים של רכש ושיווק כלי העבודה. החברה רוכשת כלי עבודה גם מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בעולם.

צוות החברה השקיע עבודה רבה, חיפש ברחבי העולם כלי עבודה, נדהם מהמחירים האטרקטיביים ורכש מגוון כלים ענק עבור הצרכנים בארץ.

החברה הקימה מחסן מתקדם ורחב באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה ובו היא מוכרת את הכלים לסוחרים, הלקוחות הפרטיים יוכלו לרכוש את המוצרים בחנות או באמצעות אתר האינטרנט.

במעבדת התיקונים מעסיקה החברה צוות מקצועי ומיומן העושה שימוש רק בחלפים מקוריים ורכש ניסיון רב בתיקון כלי עבודה. המעבדה נמצאת בפיקוח מלא של בעלי החברה וכל לקוח המוסר כלי לתיקון במעבדה יקבל כלי עבודה חלופי עד לסיום התיקון ללא תוספת מחיר.

 

מהפכת המחירים הזולים כבר כאן

מהיום אין צורך להשוות מחירים בזאפ, אין צורך לחכות לתערוכות ולמבצעים, זה כבר מוכח, אצלנו תוכלו לרכוש בכל עת כלי עבודה במחירים שוברי שוק.

התחלנו לייבא מותגים נוספים של כלי עבודה במחירים שידהימו את השוק, את הדוגמאות תוכלו לראות בחנות.

הצטרפו אלינו, ותיהנו מכלים איכותיים במחירים מוזלים!!

 

 

Makita - כלי עבודה מקצועיים

חברת מקיטה הוקמה ב1915 ביפן ומתמקדת בייצור כלי העבודה. חברת מקיטה נחשבת לחברה הטובה והמובילה בתחום, ומוצריה מופצים בכל העולם.

חברת “מחסני כלי עבודה” מייבאת לישראל את הדגמים החדשים והאחרונים שמקיטה העולמית מוציאה לשוק ובניהם כלים ממהדורות מוגבלות שמוציאה החברה לשוק העולמי ושעד היום לא הגיעו לישראל.

החברה מייבאת מגוון ענק של כלים, ארגזי כלים, תיקים ופאוצ’ים, מזוודות של אביזרי קידוח, מברגות צבעוניות ועוד, וגם את המוצרים של Makita Impact Gold.


שעות פתיחה

8:00-20:00