דלג לתוכן העמוד

דוקטומד חוות דעת מומחים

חברת דוקטומד עוסקת בתחומי פעילות שונים, אנו מעמידים לרשות לקוחותיה מגוון רחב של שירותים לרבות, מציאת המומחה הרפואי המתאים, בחינת החומר הרפואי ובדיקת התכנות וייעוץ ראשוני ללא עלות על ידי מיטב המומחים, כתיבת חוות דעת רפואיות , הערכות נכות, תעודות רפואיות, תו נכה, פטור ממס חברת דוקטומד תלווה אותך באופן ליווי מקצועי לאורך כל ההליך לרבות מתן עדות בבית משפט.

כאשר אדם נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית, צריך יהיה לנטרל את מרבית הדאגות בוא נאמר. שדאגה כלכלית לא צריכה להיות אחת מהן. עורכי הדין במשרדנו מתמחים בתחום הרשלנות הרפואית, עורכי הדין שלנו יעשו כל שביכולתם על מנת להשיג עבורך את הפיצוי הגדול ביותר . אנו מלווים בצוות יועצים רפואיים אינטגרלי המספקים חוות דעת רפואיות מקצועיות, חוות דעת רפואית טובה היא המפתח לניצחון בתיק התביעה, אתם יכולים להיות רגועים - בשנה האחרונה בלבד השגנו עבור לקוחותינו פיצויים גבוהים מאוד.

חשוב מאוד לבדוק האם מגיע פיצוי על רשלנות רפואית מעל ל52% מנפגעי רשלנות רפואית כלל לא ידעו כי הנזק שנגרם להם הוא תוצאה של רשלנות רפואית. משרדנו הינו משרד המתמחה בתביעות נזיקין עם דגש על רשלנות רפואית , משרדנו מתמחה במגוון תביעות רשלנות רפואית שימת הלב המרכזית שלנו היא לתביעות מורכבות ברשלנות במהלך ההיריון והלידה, ולתביעות של ילדים שניזוקו ברשלנות שגרמה לשיתוק מוחין, ייעוץ גנטי כושל, תסמונת דאון, ילדים בעלי מומים, נפגעי חיסונים ותביעות סיעוד של ילדים פגועים. בנוסף מנהל המשרד תביעות רבות בתחומי רשלנות רפואית אחרות כמו: איחור באבחון מחלת הסרטן, ניתוחים רשלניים, תביעות בגין טיפולים תרופתיים שגויים, תביעות בגין טיפולי שיניים רשלניים, השארת גופים זרים בניתוח, ועוד


שעות פתיחה

א-ה 08-20