דלג לתוכן העמוד

ratiba ali saleh

שיטת RMD אשר פותחה ע"י רתיבה דבור עלי סאלח מאפשרת לבעלי עסקים לבצע שינויים ושיפורים להשגת תוצאות עסקיות איכותיות, יעילות ומהירות, תוך שיפור המיומנויות של המנהלים והעובדים בארגון. זאת באמצעות  שינויי הרגלים, הגברת יצירתיות והשפעה על הרגשות והמחשבות לצורך השגת התוצאות הרצויות.

שיטה מתקדמת זו מאפשרת שיפורים עסקיים במגוון רחב של תחומים, לרבות בתהליכי ניהול משא ומתן, ניהול זמן, הנעת עובדים, תהליכי קבלת החלטות, שיפור התקשורת הפנים ארגונית, שיפור התקשורת עם גורמי החוץ של הארגון ,מכירות ועוד..

מי אנחנו

חברת RMD צברה התמחות וידע רב של הטמעת השיטה בארגונים שונים והובילה לפריצת דרך מחשבתית ולהנעה של מובילי הארגון  תוך שילוב עולמות הידע שנצברו.

מייסדת ומנכ"לית החברה היא רתיבה דבור עלי סאלח יועצת ומלווה עסקית ארגונית . הניסיון והידע הרב שצברה בתחום הארגוני ניהולי והאימוני מאפשר לה לספק ללקחותיה ייעוץ יעיל וייחודי ,המוביל לתוצאות הרצויות תוך זמן קצר.

כחלק מהתהליך אנו מבצעים ניתוח של צרכי הארגון, הגדרת מטרות ויעדים, מתן כלים ייחודיים, מציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים ועוד, תוך ליווי צמוד של המנהלים לאורך כל התהליך עד להשגת היעדים שהוגדרו מראש.


שעות פתיחה

9:00