דלג לתוכן העמוד

יודאיקה חברון - אבן ספיר

חנות יודאיקה חברון - אבן ספיר היא חנות יודאיקה מתנות מזכרות ותכשיטים הממוקמת למרגלות מערת המכפלה. בחנות מוצרי חברון יחודיים עם ציורים, תבליטים, הטבעות ותמונות של מערת המכפלה שהמבקר במקום יכול לשאת איתו כמזכרת וכך להזכר במערת המכפלה באופן יומיומי בעת התפילה או בזמנים אחרים.

בין מוצרי חברון: סידורים עם תבליטים והטבעות, תנ"ך, מחזורים, זמירונים לשבת, ספרון להדלקת נרות וללבישת טלית, בתי מגילה והגדות לפסח

כמו כן תמונות חברון על קנבס, כתמונה ממוסגרת, סימניות, מחזיקי מפתחות, בתמונות על דמוי קלף וגלויות.

בחנות מגוון גדול של מוצרי יודאיקה מזכרות מתנות ותכשיטים, כמעט כל מוצר הוא יחידאי או בכמות קטנה ומאפשר לכם לבחור את הדגם האהוב עליכם. ישנן מזוזות רבות מאמייל, מזוזות בטקסטורות שונות, מזוזות חימר, מזוזות מכסף ומזוזות מעוצבות. ישנם פמוטים בדגמים וצורות שונות: פמוטי ענק מכסף, ופמוטים זעירים עם דוגמת חושן לנסיעה. כוסות קידוש רבות בגדלים שונים, ערכות הבדלה , חנוכיות ומגילות אסתר בכתב סתם עם בתי מגילה יחודיים.

בחנות תכשיטים רבים: שרשראות עם שם ותכשיטי כסף מעוצבים ועד לתכשיטים משובצים באבנים ותכשיטי ענתיקה בעיצובים תימניים. כמו כן, ענתיקות רבות של מוצרי יודאיקה: חנוכיות, מחזיקים לנר הבדלה, מגשים וגביעים ועד לספרי קודש עם כריכות כסף.

כשאתם בחברון אתם מוזמנים להכנס לבקר!

ועד אז, הכנסו לאתר: judaicahebron.com 


שעות פתיחה

09:00-17:00