דלג לתוכן העמוד

משרד עו"ד סוזאנה זוקוב

משרד עורכת דין סוזאנה זוקוב מציעה שירותים משפטיים במגוון תחומים, ביניהם עסקאות מקרקעין, ייפוי כוח מתמשך וכן צוואות וירושות. המשרד ממוקם בעיר מודיעין מכבים רעות, אך מספק שירות אישי ומקצועי ללקוחות בכל הארץ.

עסקאות מקרקעין

ליווי משפטי אישי ומקיף, משלב הבדיקות המקדמיות של הנכס, במהלך המשא ומתן עם הצד השני ועריכת חוזה המכר, ועד להעברת הזכויות על הנכס ורישומו על שם הבעלים החדשים. ליווי מקצועי של עורכת דין סוזאנה זוקוב יבטיח תהליך מכירה/רכישה זורם, תוך הגנה מירבית על כספכם ועל האינטרסים שלכם, וניהול סיכונים נכון.

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך מאפשר לאדם למנות אדם אחר (או מספר אנשים) לטפל בענייניו האישיים, הרפואיים ו/או בכל הנוגע לרכושו, לאחר שלא יוכל להחליט או לבצע פעולות הנוגעות לכך בעתיד.  עורכת דין סוזאנה זוקוב מוסמכת על ידי האפוטרופוס הכללי לערוך מסמכי ייפוי כוח מתמשך, ובעלת ניסיון רב בתחום.

צוואות וירושות

כתיבת צוואה מאפשרת לקבוע כיצד יחולק עזבונו של אדם לאחר מותו. בהיעדר צוואה, העזבונות מחולקים על פי חוק הירושה, מה שאינו משקף בהכרח את הרצונות והצרכים של האדם, אינו 'מכסה' את כל המצבים האפשריים, ויכול להוביל לסכסוכים בקרב הנותרים אחריו. משרד עו"ד סוזאנה זוקוב מציע עריכת צוואות אישיות וכן צוואות הדדיות, הוצאת צווי ירושה והוצאת צווי קיום צוואה.


שעות פתיחה

09:00-19:00