דלג לתוכן העמוד

וויקונומייז

אנחנו WEconomize, הבית של הכלכלה השיתופית והמשתפת. כחלוצי התחום בישראל אנחנו שואפים לעורר השראה, לייצר ידע ולהוביל את הארגונים המובילים בישראל לעולם החדש, העולם השיתופי והמשתף. קבוצת WEconomize מובילה תהליכי שינוי בגופים ציבוריים, פרטיים ועסקיים באמצעות כלכלה שיתופית ומשתפת ככלי עבודה. תהליכי העבודה נבנים החל משלב המחקר והייעוץ, המשך בתכנון וכתיבת מדיניות וכלה ביישום ושימוש בפלטפורמות טכנולוגיות.

WEconomize היא הגוף המוביל בישראל במחקר, הוראה, ייעוץ ויישום כלכלה שיתופית ומטבעות המשלימים. מדובר בנושא חדשני ומרתק, הנוגע במגוון רחב של תחומי עניין ומחקר: באסטרטגיה, בניהול ובכלכלה התנהגותית, בקיימות, בתיירות, בתחבורה, בעיצוב ובטכנולוגיה, כמו גם בעירוניות, באדריכלות, בנדל"ן, במשפט, במיסוי ובחינוך". בהתאמה, צוות WEconomize מורכב מצוות רב-תחומי מגוון ומרביתנו משמשים גם כמרצים, חוקרים וחברי סגל במוסדות מובילים כגון אוניברסיטת ת"א, המרכז הבינתחומי הרצליה, המכללה האקדמית תל אביב-יפו, מכללת דוד ילין, בצלאל ועוד.

אנחנו כאן כדי לסייע לארגונים לראות, להרגיש, לחשוב וליצור את השינוי. ממצגת המעוררת השראה, סדנה יישומית או ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי. מרעיון יצירתי, לחוויה או אירוע בלתי נשכחים. הצטרפו אלינו, לאקוסיסטם השיתופי והמשתף ויחד נעצב מחדש את הדרך בה אנו חיים.


שעות פתיחה

פתוח תמיד