דלג לתוכן העמוד

תיאטרון בסלון - תרבות שמגיעה אלייך

 

"השם תיאטרון בסלון נגזר מכך שאנחנו קבענו לעצמנו חזון שאומר: הזכות לתרבות אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ נכנסים לכל סוג של חלל, אנחנו יודעים להופיע על במה ביישוב, או בארגון,  ב זום ל 30 איש או ל 900 איש , בדשא של הקיבוץ, בהיכל תרבות, קטן, או אפילו להגיע לרמה הביתית של ממש בתוך הסלון ולעשות שם תיאטרון." רונן הרשקוביץ, מנכ"ל תיאטרון בסלון 

תסלחו לנו אבל אנחנו קצת ממהרים. אנחנו חורשים את הארץ ומביאים תרבות לכל פינה, בעקביות, באדיקות ובאמונה שתרבות ישראלית צריכה להיות נגישה בכל חלל, בכל סיטואציה ולכל קהל. תאטרון בסלון פועל בשטח עם הצגות, מופעי בידור ומוזיקה, סדנאות עובדים ומנהלים בחברות ובאירועים פרטים. אנחנו מומחים בהנגשת תרבות כי אנחנו עושים את זה בשטח מעל 10 שנים עם מאות הצגות בשנה.

ריכזנו ממיטב מופעי הבידור בישראל תוך הקפדה על גמישות והתאמה לחללים גדולים כקטנים. אנחנו מביאים את התוכן, את אמצעי ההפקה והציוד הנדרש לכל חלל גדול כקטן.

 

רכז תרבות בקהילה, יישוב קהילתי, מנהלת רווחה, חוגי בית, אנשים שפשוט אוהבים תרבות – אנחנו רואים בכם שותפים לדרך -בואו נשנה יחד את מפת התרבות בישראל!

תיאטרון בסלון מביאים תרבות לכל פינה, בעקביות, באדיקות ובאמונה שתרבות צריכה להיות נגישה בכל חלל, בכל סיטואציה ולכל קהל.  מרכזים ומפעילים מגוון הצגות, מופעי בידור ומוזיקה, סדנאות עובדים ומנהלים.  ריכזנו ממיטב מופעי הבידור בישראל, תוך הקפדה על גמישות והתאמה לחללים גדולים כקטנים. אנחנו מביאים את התוכן, את אמצעי ההפקה והציוד הנדרש לכל חלל גדול כקטן.


שעות פתיחה

09:00-21:00