דלג לתוכן העמוד

קול קו

צליל המתנה עסקי, ביזנסטון, פאנטון, ג’ינגל טלפוני, כרטיס ביקור קולי.. לא משנה איך אתה קורא לזה, ולא משנה איזה סוג של טלפון יש לך, ולאיזו חברה אתה משוייך. אם אין לך כזה, אתה לא יודע מה אתה מפסיד!

תחשוב על זה: לקוח פוטנציאלי מתקשר אליך ומה שאתה משמיע לו זה צליל חיוג? למה?? האינטראקציה שלך עם לקוחותיך יכולה להתחיל מהשנייה הראשונה. במקום לשמוע צליל חיוג אתה יכול לקדם אותו בברכה ולתת את הרושם הכי טוב פעם אחר פעם. באופן תמידי ובדיוק מקסימלי.

דמיין שיש לך תשדיר פרסומת מקצועי משלך בכל פעם שמישהו מתקשר אליך!

אין תחליף לרושם ראשוני. הקלטה מקצועית לעולם לא עייפה או עבר עליה יום לא טוב. היא תמיד תענה בשנייה הראשונה בשמחה, עם המסר הכי נכון בלי להתבלבל ובלי לגמגם, זאת בליווי מוסיקת רקע, אפקטים קוליים, זיקוקים, מיפגן של חיל האוויר ו 80 רקדניות ברזילאיות… טוב, קצת נסחפנו כאן… אבל הבנת את התמונה: קריינות מקצועית מוקלטת יכולה להיות ההבדל הכי משמעותי במצב בו הלקוח לא רואה אותך וניזון רק ממה שהוא שומע בשניות הראשונות של השיחה. במיוחד אם מדובר בשיחה ראשונה שלו אליך.
בין אם אתה עובד מהבית, מהאוטו או ממחסן, ובין אם יש לך משרד מפואר עם לובי, צוות ועשרות סניפים. התדמית שלך בטלפון חשובה. והקלטה מקצועית תשרת אותך הכי טוב שרק אפשר.

הקלטה כזאת תאשר ותקדם בברכה את המתקשר אליך שהוא הגיע למקום הנכון. בלי לבדוק ״אה.. הגעתי ל…?״ בתזמון מושלם גם תעביר את המוטו שלך (הסלוגן) שיחזק אצל המתקשר את המותג שלך. ההקלטה יכולה להכיל את יכולותיך המקצועיות, הניסיון שלך, וכל מה שרק תרצה שהלקוח ידע עליך בשניות הראשונות. הכל אפשרי, ואנחנו נדע איך לתרגם את זה למעשה.

זה הזמן להקשיב לדוגמאות שלנו ולדמיין שזה העסק שלך.
ברגע שתהיה מוכן, נהפוך את הדמיון למציאות!