דלג לתוכן העמוד

המכללה לרפואה הוליסטית בע"מ

מהותה המקצועית של המכללה מבוססת על מקצועיות, העמקה וחדשנות בחומרי הלימוד תוך שימת דגש רב ובמקביל על עבודה תהליכית עמוקה ומוקפדת

בכל הקשור למיומנויות טיפול, יחסי מטפל מטופל וקשרי גוף נפש.

המכללה מציעה אווירת לימודים מעשירה ואיכותית, צוות מנחים מקצועי, קשוב ומנוסה המלווה ותומך בכל תלמיד, בתהליך ההתפתחות האישי והמקצועי.

לקראת סוף מסלול הלימודים נכנסים הסטודנטים לשלב של התמחות והתנסות מעשית במסגרת קליניקות המתמחים של המכללה. המכללה דואגת לחשוף את

הסטודנטים למגוון רחב ועשיר של מטופלים מקשת מגוונת של מגדרים ופתולוגיות ובדרך זו מאפשרת לסטודנטים ליישם הלכה למעשה את החומר הנלמד

ולהפוך מסטודנטים למטפלים מקצועיים בפועל.

המכללה חברה באיגודים מקצועיים בארץ ובחו”ל, ביניהם איגוד הפסיכותרפיה הגופנית האירופאי ה- EABP , אגודת הנטורופתים בישראל,

איגוד ההרבליסטים הקליניים של עיל”ם, איגוד מקצועות העיסוי בישראל, האגודה לרפלקסולוגיה בישראל.

אלפי הבוגרים של המכללה לאורך השנים משתלבים במרפאות קופות החולים, בבתי חולים, בתי טבע ואתרי ספא מובילים לצד מרפאות לרפואה משלימה ורפואה משולבת

ומנהלים קליניקות עצמאיות משגשגות.

מכללת כרכור – סוד ההצלחה שלנו…

דרישות ללא פשרות – אנו מחויבים לכבוד המקצוע ולמטופלי העתיד – ועל כן איננו מתפשרים על רמת הלימודים ועל הדרישות לקבלת התעודה.

כיתות קטנות – הלימודים בקבוצות קטנות מספקים מרחב למידה מוגן ואפשרות לביטוי עצמי. ההקפדה על יחס אישי מאפשרת לנו לראות את האדם מאחורי השם, וכמובן שקבוצה קטנה מאפשרת בנוסף התיחסות והקשבה למה שעולה וצף מבחינה רגשית לצד ההכשרה המקצועית.

לא רק ציונים – אנו מאמינים כי מעבר לידע, מטפל טוב נדרש למגוון רחב של כישורים. מסיבה זו הציון הסופי הוא רק חלק מהדרישות לקבלת תעודת מטפל, לצד חוות דעת מנחה, בשלות אישית וקריטריונים נוספים.

סטאז’ חובה – כל הסטודנטים במכללה מחויבים לעבור התנסות מעשית בתכנים התיאורטיים.  הסטאג’ מודרך ומושגח ע”י מנחה הקורס או המגמה, התוצאה היא בוגרים מנוסים, בשלים ואיכותיים יותר ובנוסף מבוקשים לעבודה בתחומם.

חקר גוף-נפש – בעידן שבו המרכיב ה’טכני’ של הטיפול זוכה למשקל יתר, אנו נשארים נאמנים למקור וזוכרים כי בבסיס הרפואה המשלימה עומד הקשר ההדוק בין הגוף לנפש והיחסים שבין המטפל למטופל.

תהליך התפתחותי אישי – מלבד ההכשרה המקצועית אנחנו נותנים דגש רב לתהליך עומק שעובר כאן כל אדם, המאפשר שינוי, הקשבה פנימה, דיוק אישי, העצמה והתפתחות אישית.

קישור לאתר המכללה לחץ כאן


שעות פתיחה

08:00-19:00